ZA POZWOLENIEM ZWIERZCHNOŚCI

 

O B W I E S Z C Z A M Y

IŻ DZISIAJ, TO JEST DNIA 26 MARCA 2013 ROKU

 

JP Mateusz Figiel

 

- REŻYSER OSTATNIEJ PREMIERY TEATRU „NIE MA”, UZDOLNIONY JEGO AKTOR, A PONAD WSZELKIE WYŻEJ DANE FUNKCJE, NASZ SERDECZNY PRZYJACIEL

OBCHODZI DZIŚ ROCZNICĘ URODZIN NICZYICH INNYCH, JAK SWOICH WŁASNYCH

 ____________________________________________

 

Okazja ta jest więc odpowiednią, aby wyrazić jak znaczącą i przyjemną jest nam Twoja obecność w naszym gronie wraz z nadzieją na wzajemność tych odczuć i chęcią dalszej współpracy w atmosferze tak sprzyjającej jak dotychczas, bądź rozwijającej się w kierunku jeszcze znakomitszym i efektywnym.

 

WSPÓLNY TOAST ZA TWOJE ZDROWIE, Z CAŁEGO SERCA PRAGNIEMY WZNIEŚĆ PRZY NAJBLIŻSZEJ OKAZJI I NALEŻYCIE UROCZYSTOŚĆ TĘ UCZCIĆ. WYSTARCZAJĄCYM BĘDZIE, JEŚLI TYLKO ZECHCESZ POWIADOMIĆ NAS O ODPOWIADAJĄCYM TOBIE TERMINIE.

 

 ____________________________________________

 

Dla  wszystkich chętnych i ciekawych osoby Jubilata, informujemy, iż najbliższą okazją, aby zobaczyć Go na scenie jest wydarzenie teatralne, które rozpocznie się 12 kwietnia, zwyczajowo o godzinie 20.30, w Akademickim Centrum Kultury Uniwersytetu Szczecińskiego. Tytuł wystawianej wówczas sztuki to „Obejrzyj się w gniewie”, w której Artysta odgrywa rolę mężczyzny imieniem Jimmy. Jednakowoż prosimy pamiętać, iż postać owa jest jedynie kreacją sceniczną i z tego tytułu nie brać jej jako obrazu osoby Pana Figla. W istocie charakter jego jest o wiele bardziej przyjemnym, empatycznym i towarzyskim.